Android mobilné aplikácie

Android aplikácie

Mobilná platforma operačného systému od spoločnosti Google – Android – patrí k najrozšírenejším a najpodporovanejším operačným systémom. Obchod Google Playposkytuje už dnes viac ako 1 milión mobilných aplikácií pre Android pre stovky mobilných zariadení podporujúce fungovanie aplikácií Android.

Súčasťou našich služieb je tvorba aplikácií pre smartfóny a tablety s OS Android. Mobilné aplikácie pre zariadenia so systémom od spoločnosti Google tvoria už dnes neoddeliteľnú súčasť marketingovej komunikácie spoločností so svojimi zákazníkmi a odberateľmi tovarov a služieb.

Často krát sa stáva, že zákazník požíva prístup prostredníctvom mobilnej aplikácie Android viac, ako samotnú návštevu prostredníctvom internetového prehliadača, je preto potrebné vsadiť na profesionálne vyhotovenie a aktuálnosť jednotlivých aplikácií poskytovaných spoločnosťami pre svojich zákazníkov a návštevníkov.

Android a mobilné aplikácie pre tento operačný systém sú najrýchlejšie rastúcim odvetvím informačných technológií posledných rokov.

Mobilná aplikácia pre Android je preto priamou podporou rastu a rozvoja jednotlivých spoločností. My Vám poskytujeme profesionálny prístup pri tvorbe mobilných aplikácií pre operačný systém Android, ktorý obsahuje kompletnú analýzu Vašich potrieb a cieľov, návrh aplikácie pre Android a vytvorenie jedinečného dizajnu.

Súčasťou našich služieb pri tvorbe aplikácie pre operačný systém Android je aj implementácia požiadaviek a testovanie na niekoľkých desiatkach zariadení s rôznymi verziami operačného systému Android s cieľom dosiahnuť dokonalé zladenie fungovania aplikácie na najväčšom množstve aktuálne používaných mobilných zariadení na trhu.

Po testovaní nasleduje sprístupnenie mobilnej aplikácie v Obchode Google Play a aktualizácia a údržba aplikácie pre optimálne fungovanie na ďalších zariadeniach so systémom Android.

Počas celej tvorby aplikácie Vám poskytujeme konzultácie a informácie o vývoji mobilnej aplikácie.

Ochotne Vám poradíme pri výbere aplikácie a naprogramujeme vám ju na mieru, podľa vlastných predstáv. V tomto smere zabezpečíme:

  • analýzu
  • návrh aplikácie
  • design
  • implementáciu
  • testovanie
  • zverejnenie v Android Markete
  • údržbu aplikácie

Počas vypracovania vášho projektu vám budeme poskytovať pravidelné informácie o priebehu vývoja vašej mobilnej aplikácie.